פייסבוק
  • חדשות
  • חדשות
  • חדשות
  • חדשות
תרמו לנו
ניוזלטר
ארועים
שמאל עליון גוול
גדול תחתון
הפעילות בסיוע ועידת התביעות

"אות תיקון עולם" למרכז לחינוך הומניסטי ממרכז החינוך

מימין לשמאול:  דני פסלר, מנכ"ל ליאו בק, רעיה קליסמן ואליאס מטר
מימין לשמאול: דני פסלר, מנכ"ל ליאו בק, רעיה קליסמן ואליאס מטר


בחודש אפריל הוענק למרכז לחינוך הומניסטי אות תיקון עולם ממרכז חינוך ליאו בק בחיפה.  המרכז לחינוך הומניסטי בבית לוחמי הגטאות הוא מרכז חינוכי המזמן לחניכיו תהליך-עומק של למידה על משמעויותיה ההומניסטיות והאוניברסליות של השואה. התהליך מתקדם מלימוד העבר, שבו נרמסה האנושיות שבאדם, אל דיאלוג הומניסטי בין-אישי ובין-קבוצתי. המרכז חותר ליישום ערכי הדמוקרטיה ההומניסטית בחברה הישראלית על כל מרכיביה.

אנו גאים על כך שמערכת החינוך בליאו בק בחרה בנו כארגון ראוי לקבלת אות תיקון עולם ומודים מאוד על הכבוד שנפל בחלקנו.

 

 

 

מימין לשמאול:  רוברט דה רוטשילד, דפנה מנדלסון, מנהלת חטיבה עליונה ליאו בק, נעמי הררי, מנחה במרכז לחינוך הומניסטי, דפנה הרן, מנהלת פדגוגית בליאו בק, מורן  אופק, מנחה במרכז לחינוך הומניסטי, רעיה קליסמן, אליאס מטר ו דני פסלר

 

להלן התעודה:


אות תיקון עולם למרכז לחינוך הומניסטי ממרכז חינוך ליאו בק, חיפה
אפריל 2013
אות תיקון עולם הוענק למרכז לחינוך הומניסטי בבית לוחמי הגטאות
"לא רק למען ההיסטוריה אלא גם למען העתיד" (צביה לובטקין)
בהוקרה על מחויבותם להמשיך את דרכם של תנועות הנוער ולוחמי הגטאות ולהנחיל את זיכרון השואה ולקחיה לדורות הבאים. על כי בחרתם להדגיש בעבודתכם החינוכית בנושא השואה את החינוך לערכים. את הדיון בדילמות החברתיות והאנושיות ואת משמעויותיה האוניברסאליות.
על פועלכם ללא לאות להסרת המחיצות והחשיבה הסטריאוטיפית, המאפשרים קיום דיאלוג אמתי בין חלקי החברה הישראלית, מתוך הכרה בחשיבות הדיאלוג על רקע המציאות החברתית המאתגרת.

 

 

הדפסשלח לחבר
Share |